Kniha návštěv - dotazy a vzkazy

Nová zpráva  sbalit

Od: bantustan - 29. 4. 2017

Zdravím,celá naše rodina,je jako ten Norman na lavičce ve filmu GHOST WORLD..

Od: Štěpánka. - 19. 4. 2017

Dobrý den,děkuji Vám za info ohledně Arkturianů..znám je ze snů a z meditace..hooodně mi pomohli pochopit 1
Jen jsem o nich nic nevěděla.
Tímto moooc Děkuji 10

---
Od: Nialf a thair asha - 6. 3. 2017

10 10 10 všem děkuji a přeji láskyplné probouzení :)

---
Od: admin - 4. 3. 2017

Na to není jednoduchá odpověď. Napřed si totiž musíš položit otázku, co je realita, co je ještě teorie a co už je ten "konkrétní podklad"? Pokud se pohybujeme na úrovni sc-fi, nemůžete tu žádné hranice najít. Není to věda. A fakta? Těm můžeme věřit a nemusíme. Kdo co řekl nebo ne, kdo podal pravivé svědectví nebo ne? Je to lež, výmysl nebo na tom něco je? Všichni se učíme jeden od druhého, tedy od jiných lidí, v jakékoliv činnosti. Ve vědě, umění i v oblastech mimo vědu, které někdo může uznávat, jiný ne. Většinou nikdo nejsme jasnovidcem nebo prorokem, ani jsme se nenarodili jako géniové, kteří to nepotřebují. To znamená že vše, co potom produkujeme my, je syntézou, ale kromě toho, že je syntézou, vnášíme do toho i svůj pohled, víru nebo umění. Jinak by to nebylo ničím více, než napodobeninou někoho. Pokud tu ale panuje nějaká shoda sci-fistů, zdá se, že tu může být i nějaký tisíciletími pověřený starodávný konkrétní, ale blíže neznámý základ z dob, kdy lidé věděli od těchto věcech více, než my dnes a jen na něj navazujeme v době, kdy se všeobecně uznává pouze materialisticko-ateistický vědecký názor a že to tedy nejsou jen pouhé teorie nebo hypotézy.

---
Od: Vítek - 2. 3. 2017

Už je mi dost let, nechci ani psát kolik, stačí jen dodat, že jsem přes 50 roků skalním fanouškem sc ifi. Tím samozřejmě nechci znevažovat vizi, zde předkládanou. Naopak. Většina autorů byli lidé velmi vzdělaní až převzdělaní. Nastínění paralelních vesmírů, hyperprostoru atd. je zde velmi přesné. I dějiny světa, vznik života se shoduje s názorem tzv. bláznivých scifistů. Jenom by mě zajímalo, zda Tvůj celkový pohled na všechny zde uvedené problémy má nějaký konkrétní podklad, či je syntézou různých teorií?

Od: d.r.kolesnikov - 30. 1. 2017

Celkem dost dobrý web. Mám ale výhradu minimálně k tomu: co je české není moravské - nezaměňovat tyto pojmy! Moravák je národnost stejně jako Čech a nikdy tomu nebylo jinak! Otázkou je proč se tomu v Čechách tak brání? Nikdo přece nemluví o rozluce či jiných aktivitách k ní vedoucí! Jde jen o to aby moravská národnost byla dostatečně zastoupena v: názvu republiky, samosprávném (již v minulosti osvědčeném) uspořádání atd.

Od: Klenot - 12. 12. 2016

Ahoj vsichni,

Vsem hledacum doporucuji knihu Tajemstvi Amenti, pak pochopite mnohe a uvidite ze az tak tolik casu nezbyva, verme v dobro konejme dobro a bude o nas postarano, tyto roky jsou opravdu jine a zvlastni, kazdy kdo je trosicku citlivejsi o tom moc dobre vi a proto VERME KONEJME, VERME KONEJME. Vsem nam preji skutecne poznani jak duchovni tak fyzicke.

---
Od: Jacob - 27. 11. 2016

Ahoj všem. V první řadě bych rad podotknul ze mi je 26 let a narozdíl od vás i jiných se o UFO i různé konspirační teorie, i když v některých případech dost podložené zajímám oproti ostatním velmi krátkou dobu. Cca 4rokem. Jak jste zmínil zajímáte se o to od doby kdy vám internet nebyl velkým prospěchem k pořízení informaci a masa faktu je z literatury. Me se to moc líbí a je to hezky napsané. Po čtyřletém projizdeni internetu a čtením různých článku vám mužů říct ze sem dlouho čekal az sem se dočkal. A je fakt ze jsou věci které mi připadly nepravdivé a nebo vytvořené uměle, a poznal sem vás vyber snad užitečných a zajímavých informaci, a ty nedůvěryhodne az vymyšlené jsou vyselektovane. Už jen tohle mi zvedlo náladu. Tři prosazené dny čtení. Na videa se chystám. Spoustu znich znám. Dost věci pro me novych. Upřímně sem čekal v článcích kdy se začne mluvit o kontaktakterech známějších firmách :-D Ale i prez to všechno vám děkuji a snad vás to potěší ze váš zájem potěšil me a ne jenom me jak si čtu ve vaši knize návštěv. Za me famózní a čekám na další kapitoly když se postesti a bude čas :-) bohužel tisíc lidi tisíc chuti a někteří skeptičtí fans se najdou. O to větší sila pokračovat ! Díky díky díky. !!!! 1

Od: Erik - 18. 10. 2016

Mnoo,ono je to tak trochu jinak, než jak se zde píše.Zde je jen půl pravdy a to ještě pokroucené-tedy polopravda.Smíchaná lež s pravdou.Skutečnost je daleko děsivější a varovná.

Od: adam - 12. 10. 2016

ahoj neviem či si čital ale zem je plocha ako doska možeš si to načitať flat earth a niečo otom napísať

---