Kniha návštěv - dotazy a vzkazy

Nová zpráva  sbalit

Od: Jan - 15. 10. 2017

Děkuji Andy za příspěvek 1

---
Od: Andy - 9. 10. 2017

Pro Jan: Píšeš , že ti přijde , že je život nespravedlivý v tom smyslu, že (jeden se narodí v blahobytu a v uvozovkách šťastný a druhý alkoholikům a tyranům) . Já osobně si myslím, že vše je dokonale spravedlivé!!.Pokud připustíš , že existuje něco jako příčina a následek, už nikdy nebudeš mít pocit , že je něco nespravedlivý. Ne vždy to, co vypadá pro druhého jako šťastný život je šťastné i pro toho konkrétního člověka , který si ten příběh žije.Oni zrovna "problémy a nelehké situace" jsou největší příležitosti k růstu, navíc zrovna život v bohatství je celkem těžká zkouška vůle u které lze velmi lehce propadnout. Představ si, že žiješ stovky životů kde sis vybral těžší lekce, proto, aby ses rychleji očistil a posunul vpřed a pak po tak "úmorných "životech žiješ jeden "blažený " plný blahobytu na všech ůrovních a ty místo , abys to zdokonalil ve svůj prospěch a prospěch druhých radši jen hromadíš , využíváš své bohatství a moc. Co myslíš , že se bude dít? Navíc jak tu již někdo psal , my sami si před další inkarnací volíme jaké lekce chceme zažít a v čem se chceme zdokonalit. Taky bych nějak zbytečně nedramatizovala, že vše je nalajnované a nic se nedá změnit. Všichni do jednoho máme svobodnou vůli takže my sami si tvoříme svůj život.... jeho vývoj ( samozřejmě , že je nějakým způsobem daná linka, kterou neobejdeme a určitými uzly si musíme projít ), ale právě to jak jsme schopni měnit pohled , vnímání,myšlení... atd. utváří i další vývoj oné situace. Myslím, že když člověk přijme , že je tvůrce svého bytí a přespříliš nehodnotí co je a není správně , ale přijímá vše tak jak přichází dost se mu uleví a žije radostněji. Všichni jsme vlastně herci , kteří hrají role které jsme si sami rozdali. Jsme tu proto, abychom tvořili ...Tak buďme vědomý, tvořme a zdokonalujme se! 1

---
Od: admin - 31. 8. 2017

Ďábel i jeho armáda má jistě zájem na tom, aby lidé žili v nevědomosti a opakovali své chyby. I oni, nejen věří, ale moc dobře vědí, že Bůh je světlo. Ostatně o tom je podobenství o svatebních šatech, než ne každý, kdo věří, že Bůh je světlo, bude vybrán: Král řekl svým služebníkům: „Když král vstoupil mezi stolovníky, spatřil tam člověka, který nebyl oblečen na svatbu. Řekl mu: „Příteli, jak ses sem dostal, když nejsi oblečen na svatbu?“ On se nezmohl ani na slovo. Tu řekl král sloužícím: „Svažte mu ruce i nohy a uvrhněte ho ven do temnot; tam bude pláč a skřípění zubů.“ Neboť mnozí jsou pozváni, ale málokdo bude vybrán." - Ten pozvaný věděl, že Bůh je světlo. Proto se domníval, že nic jiného nepotřebuje. A tak opakoval své chyby.

---
Od: bantustan - 27. 8. 2017

Zaujala mně zpráva,že ARCHONI a CHIMERA vytvořila karmický kolotoč záměrně,aby lidé v nevědomosti opakovali svoje zrození a jejich emoce,jako vír používali jako potravu,Proto taková pěstírna negativity ve filmech,v tv,energetické exploze při technoparty,při fotbale..Z karantény Země a reinkarnací se dá dostat dodržováním vnitřní kázně,seznámení se svými stíny,nezametat je pod koberec,udržet je na uzdě.Buh je SVĚTLO.kterému je srdečně u zadele nějaký kaftan ne zem při vedru plus 40 a nějaká krabička od sirek na hlavě.Ostatní náboženské kejkle jsou jen pro válečné běsnění NEVĚDOMÝCH VĚŘÍCÍCH.. 5

Od: admin - 13. 8. 2017

Evžene, sama Bible je plná mimozemských témat. Říkat o všem, o čem nic nevíme nebo čemu nerozumíme, že pochází od ďábla, to je středověký přístup, takto se to dělalo dříve. Souhlasím ale s tím, že přehled v této oblasti není jakkoliv nutný a pokud je pro vás představa jiných inteligentních bytostí než člověka nebo jiných světů, než je ten náš nepřijatelná, nemusíte se o to zajímat.

---
Od: Evžen - 11. 8. 2017

Zdravím, Admine.
Rozhodně jsem nečetl všechno, ale reagoval jsem jen na to, co jsem četl. Pokud říkáš, že reaguji nesprávně, napiš mi, prosím, raději mailem, kde reaguji nesprávně. Sem do diskuse moc nechodím, byl by to další prostor, kde bych musel sledovat nějakou komunikaci.
Nicméně si skutečně myslím, že celé mimozemské téma je určitou metodou, jak satan oklame většinu lidí. Bude to velmi věrohodné a bude to potvrzené mnohými divy.
Evžen

Od: admin - 10. 8. 2017

Na všechno najdeš odpověď na webu, ale zkusím to tedy shrnout a popsat jinými slovy.
a) Pokud jde o sebevraždu, záleží samozřejmě i na míře příčetnosti. Nepříčetný člověk nemá žádnou odpovědnost za čin jako takový, i když může mít odpovědnost za to, že se do takového stavu dostal. Tomu vždy odpovídá forma, míra a délka toho, jak tento prochází očistnými zónami a to je velmi individuální. Stejný čin, nevyvolává úplně stejnou karmu u každého. Pokud neexistuje svobodná vůle a vědomí, nevytváří se ani žádná karma - viz zvířata.
b) Ten poměr duší, to asi nikdo neví, ale často se uvádí, že právě v těchto časech přichází na Zemi mimořádně velké množství "nováčků" z temných světů, aby dostali šanci, dokud to ještě jde.
c) Karma je něco, s čím můžeme pracovat - pokud chceme a právě proto přicházíme i na tento svět a volíme si svůj život. Není to nějaký trest, kterému je každý ihned vystaven, ať chce, nebo nechce. Také tento život jsme si vybrali a přišli jsme sem dobrovolně. Je tu pouze lhůta do konce existence života na této úrovni na Zemi a také do konce existence hmoty v celém vesmíru. Někdo volí těžký život, aby se co nejdříve očistil, někdo lehký. Každý druh života má své nástrahy a zkoušky. V těžkém životě musíte osvědčit, že to zvládnete, v lehkém musíte dokázat, jak daleko jste schopen z toho hodně dávat druhým a sloužit jim (což je často paradoxně ale větší zkouška). Lehčí život = více odpovědnosti. Jinak karma zůstává a přenáší se dále do očistných zón - očistce.
d) Duší odborně nazýváme jemnohmotná těla, ty máš ale na mysli ducha, které je věčný, nesmrtelný, oboupohlavní, ničím neohraničený - je to vědomí.
Čisté vědomí je ve své podstatě Bůh. Ten se může projevovat v mnoha bytostech, jehož nositelem je i člověk - jeho tělo je chrámem jeho ducha. Toto vědomí oživuje vše, co je živé, nejen to, co má vědomí. Vědomí je stupeň života, kdy si bytost začne uvědomovat sama sebe.
e) Existuje nespočet paralelních světů mimo hmotu v dimenzi antihmoty, jemnohmotných i duchovních. Nejsou to prostory, jsou to stavy vědomí, takže každý se nachází momentálně tam, jaký je stav tohoto vědomí, jak je čisté nebo zastřené a také jaké je povahy. Pokud se během života změní stav vědomí, je i svět, ze kterého přišel do tohoto života jiný, než ten, který opustil. Hmotné a jemnohmotné dimenze jsou inkarnační - časoprostorové, světy antihmoty a duchovní ne.

---
Od: Jan - 7. 8. 2017

Díky za odpověď. Podle webu jsi zastánce inkarnací. Zajímalo by mně tedy co si myslíš na téma inkarnace duše do lidského těla v této 3D realitě na planetu Zemi. Jaký je podle Tebe poměr duší, které na této zemi už někdy žily oproti těm, co tady jsou třeba poprvé? Další věc co by mně zajímala je zatížení duše karmou. Proč některé duše odvádí těžší karmu než jiné? Proto jsem zmínil taky téma sebevrahů, kteří mají nesnesitelné deprese a problémy. Ať už je to nemoc nebo něco dědičného. Někteří lidé si žijí, jako by žádnou špatnou karmu ani nespláceli. Narodí se do bohaté, šťastné a spořádané rodiny s hodnotami, často v mládí potkají životní lásku a žijí celý život ve štěstí. Na druhé straně jsou tu duše, které tolik štěstí neměly a narodí se například do rodiny alkoholiků , kteří mnohdy nemusí být ani způsobilí ať už finančně nebo zodpovědně k dobré výchově a duše si trápení z dětství může nést po zbytek života a z toho třeba i ty deprese. Přijde mi to trochu nespravedlivé, že některá duše měla hold větší štěstí pro duševní růst než jiné a ve finále jsou ještě ony ty horší než ti šťastlivci ,protože třeba neunesly tíhu karmy. Dávalo by to smysl, kdyby za tíhu naložené karmy na sklonku života byla duše nějak odměněna. Poslední otázka se týká poslední věty z odpovědi pro Evžena. Cituji: ,,Dokud nepřijde ten čas. Náš svět je společenství odpadlíků, které je v karanténě - je zvláštním protektorátem,, Jestli připustíme, že duše je nesmrtelná , tak logicky nemůže ani umřít ani se narodit. Sám jsem zastánce toho, že duše je věčná a že akt lásky mezi mužem a ženou nedokáže stvořit duši, věřím, že přichází odněkud. Otázkou je odkud. Myslíš si, že duše před narozením žije ve stejném světě jako po smrti v tomto životě? Díky za názory

---
Od: admin - 6. 8. 2017

Evžene, četl jste skutečně vše? Argumentujete totiž proti tomu, co tu vůbec není a naopak mluvíte o tom, co tu právě je :-) V podstatě s vámi souhlasím. Snad bych si dovolil pouze namítnout, že člověk není špatný, ale pouze zkažený. Nic, co Bůh stvořil není špatné. Démoni jsou pouze stíny života, fungují podobně jako viry. Mimozemští lidé ani jiné mimozemské bytosti, ať dobré či zlé, nemohou jakkoliv zasahovat do našeho vývoje, tudíž ani nám pomáhat. Dokud nepřijde ten čas. Náš svět je společenství odpadlíků, které je v karanténě - je zvláštním protektorátem.

---
Od: admin - 5. 8. 2017

Jene, pokud jde o sebevrahy, myslím ale, že to žádné osvobození neznamená. Mám informace takové, že takto to - bohužel - je. Sebevrah se tak dostává do ještě horší situace, než předtím, protože druhou sebevraždu už spáchat nemůže a tak musí trpět tak dlouho, dokud nepochopí, že to za to nestálo a že to se nedělá a tak se z boje neutíká. Jinými slovy sebevrazi nejdou přímo do nebe, ale zdrží se v očistci, který by si bývali mohli odbýt během života, protože každé trápení je v podstatě očistný proces - návrat karmy a zkouška. Buď jí člověk zvládne nebo ne a pak ji musí opakovat po srmrti. To, že si člověk vezme život aby se vyhnul trápení nebo něco demonstroval, si tedy nijak nepomůže a bude si to muset v nějaké podobě vytrpět tak jako tak. Sebevražda je vždy do jisté míry problém, i když je z lidského hlediská pochopitelná a ospravedlnitelná nebo je dokonce mezi lidmi vydávána jako oběť a hrdinský čin. Podobně asistovaná sebevražda. Je to zkrátka blbost, cesta která nikam nevede.

---