Kniha návštěv - dotazy a vzkazy

Nová zpráva  sbalit

Od: Miroslav - 15. 10. 2018

docela zajimavé 1

---
Od: Avalon24 - 14. 10. 2018

Pokud se jedná skutečně o informace od Plejáďanů a nejde o vaše názory, pak by bylo dobré, kdyby celá kniha byla k dispozici on line zdarma, tak, aby si ji mohlo přečíst co nejvíce lidí.

---
Od: Jiří Alman - 9. 10. 2018

Zdravím vás, šiřitelé Světla! Vidím, že jste anonymní, tak vás prosím, abyste se mi ozvali na tento můj email: alman@alman.cz, nebo: 775 66 86 82.
Sháním kvalitního a rychlého sazeče knih v InDesignu. Podmiňuji to však tím, aby NEbyl jen "sázecím robotem", ale byl naladěn při sazbě na tématiku knihy.
Pošlu zájemci poslední PDF verzi Prezentace Plejader 2, aby se tímto dozvěděl o čem ta kniha i sazba vlastně JE.
Postačí mi, aby ten někdo "souznil" s tématem a NEbyl úplným skeptikem těchto informací v knize.
Jde o 2. díl knihy: Pavlína Klemm
SVĚTELNÁ POSELSTVÍ Z PLEJÁD - Znovunapojení na původní kosmickou sílu, která navazuje na již vydanou v r. 2017: http://www.alman.cz/2006-pavli…

Děkuji za včasnou-rychlou výpomoc! Pěkný nový den přeji, Jiří Alman, nakladatel.

Od: Avalon24 - 23. 9. 2018

Opravdu nevím, ale můj názor je, že čím méně jedů do těla a také čím méně opiátů, tím lépe. Míru přijatelnosti má každý jinou. Navíc je to návykové a zbavit se jakýchkoli závislostí pak už není snadné. Každý jsme do jisté míry otrokem, ať už věcí, požitků, peněz nebo idejí a snů. Takže všeho s mírou a střízlivě - zlatá střední cesta. Nejsem proti tomu okořenit si život, ale na druhou stranu balancovat na hraně přijatelnosti se nemusí vyplatit. Člověk snadno sklouzne do propasti. Přijatelnost je věc relativní a každý snese jinou dávku. Řekl bych, že to platí pro alkohol i marihuanu. Jsou to opiáty, měkké drogy, ale jsou. Jejich zrádnost je v tom, že nemusí zabíjet najednou, ale pomalu a postupně, až člověk překročí míru a ztratí soudnost. Řekl bych, že i jedy jsou prospěšné, ale opravdu jen ve zcela malých dávkách. Není třeba být abstinent, ani žít ve sterilním prostředí nebo mít z negativních energií fóbii. Ale člověk má být ten, komu všechny ty energie slouží - ne on jim. Člověk, který se má rád a stojí pevnýma nohama na zemi, nemá potřebu hledat psychické uvolnění v opiátech, ani touhu s nimi experimentovat a svoji energii věnuje prospěšnějším věcem, které ho i více naplňují. Opiáty jsou zdánlivě cestou, jak uniknout temné realitě světa. Ve skutečnosti je to ale naopak. To vábivé světlo na konci tunelu zhasne, jamile se jím člověk vydá, tunel ho uzavře a pohltí. Odřízne ho zcela mimo realitu. Té sice unikne, jenže se propadne ještě do horší reality. Člověk na konci svých sil si často říká - nic horšího už mě nemůže potkat a někdo volí i sebevraždu jako únik. Jenž opak je bohužel pravdou. Může.

---
Od: luc. - 4. 9. 2018

dobrý den, mam jednu otázku, možná trochu dětinskou, ale pro mě zásadní a nejenom pro mě ale pro více lidí z podobné skupiny...teď jsem akorát dočetl část novodobí proroci(jinak všechny vaše stránky jsem četl už asi před 5 lety a teď si to akorát připomínám... jinak ještě skvělá práce díky Vám a Vašemu úsilí spousta lidí prozře)kde jsem četl o jedech a cigaretových drogách které ovlivňují naše negativní emoce.. chtěl jsem se zeptat..ze jednou za čas popiju asi nevadí, negativních emocí se snažím co nejvíc vyhýbat i když v dnešním světě to skoro vůbec nejde, ale můj největší problém je časté kouření marihuany. Je to jedna z drog která zatemňuje mysl negativními energiemi nebo to na to nemá vliv? Otázka zní jestli náhodou nevíte jestli tato droga nebo rostlina patří k ostatním negativním látkám a (jedům) nebo je zcela přijatelná.. rád bych prozřel ještě víc a nevím jakým směrem se mam dát. nebo aspoň abych tomu ještě víc nepřihoršil když budu užívat tuto látku. děkuji za odpověď s pozdravem fanda Vás a Vaší práce luc.

---
Od: Avalon24 - 23. 7. 2018

Myslím, že je to jen malé oddálení v horizontu několika let, takže to nehraje velkou roli. Trump se snaží vrátit čas, to je sice nemožné, na druhou stranu to může (i když nemusí) poskytnout více prostoru pro nerozhodnuté, protože každá minuta se počítá. Nový světový řád pak s sebou strhne do propasti méně obětí, až to praskne. Podle mého názoru, není v plánech projektantů NWO americký prezident zase až tak důležitá figura. Řekl bych, že je to pro ně jen menší nepříjemnost, ale nemyslím, že by to bylo divadlo. Jejich záměrem není ani to mít co nejvíce otroků, ale prostě získat planetu pro sebe. Redukce populace je pro ně jen vedlejší věc. Oni pracují podle plánů a pokynů šediváků, kteří mají zase trochu odlišné cíle. Tito projektanti NWO ("Ilumináti") jsou jen jejich loutky a prostředníky mezi jimi a lidmi. Takto jsou dokonale infiltrovaní a mají lidstvo ve své moci. Programují myšlení lidí, vnucují jim své myšlenky a pocity, aby se chovali tak, jak potřebují.

---
Od: Jan - 15. 7. 2018

Zdravím,
jaký máš názor na Donalda Trumpa? Zdá se že bojuje proti Washingtonskému estabilishmentu a Deep State.
Je to skutečně naděje na oddálení nastolení NWO nebo to je jen divadlo?

---
Od: Avalon24 - 2. 6. 2018

Jestli humanoidním typem myslíte jedna hlava, pár rukou a pár nohou a zároveň to, že jsou inteligentní minimálně jako my a nežijí v jiném vesmíru, ale v našem, tak na žádné jiné jsem nikde nenarazil. Takž nevíme. Respektive že víme, že nic nevíme. Mimo náš časoprostorový vesmír tu máme vesmíry mnoha dalších rozměrů, které si neumíme ani představit, protože náš mozek není schopen pochopit další rozměry. V každém případě jde jen o nějaký vzhled a může být jen věc subjektivního vnímání. Duch jako takový je neviditelný.

---
Od: Thom24 - 31. 5. 2018

Existuji ve vesmiru i jine bytosti nez humanoidniho typu ?

---
Od: Avalon24 - 9. 2. 2018

Obrátit se může každý, teoreticky nikdy není pozdě. Obrátit se mohou i ti, kteří skončili v pekle. Také v pekle jsou neustále přítomní andělé, kteří čekají na nějakou lítost a náznak obrácení, aby mohli vysvobodit každého, kdo chce. Problém je ale v tom, že kdo se jednou někdo dostane do moci zla, stává se často postupně jeho otrokem, až ztratí své svědomí a duši. Pak už není jejím pánem. To znamená, že si to neuvědomuje, není již schopen soucitu, ani lítosti. Přestává být člověkem a je posedlým. Satan má velkou moc jak manipulovat lidmi. Ti, kteří jsou v jeho moci, se proto už nemohou jen tak obrátit. Zachránit je mohou jen modlitby jiných. Oni to už nedokážou. Jakmile ale přestanou být lidmi, jejich lidství jim už nevrátí nic. Stanou se jen takovými šedivými bytostmi, kterými jsou ty, které je unesly. Stanou se jedněmi z nich a budou žít na jejich temných planetách, v jejich temných světech, dokud tyto světy nezaniknou, jak je určeno. Také tyto pekelné bytosti byly kdysi krásné, než se staly nástrojem Satana a jeho armádou. Každý, kdo bude moci být zachráněn, bude zachráněn, ještě než k únosu dojde. Pokud je někdo v moc ďábla natolik, že nebude moci být zachráněn a bude unešen, nejspíše mu to vůbec nedojde ani potom. To jsou ale samozřejmě všechno jen spekulace, na základě čeho bude kdo vybrán a kdo zanechán - jak stojí v Bibli. To nevíme, ale věřím, že Bůh se postará o to, že každý, kdo bude moci být zachráněn, také bude.

---