Rozhovor s iluminátem 5

Jak důležitá je pro vás spolupráce s vesmírnými přáteli?

Mohu říct, že zcela zásadně. Dala našemu životu úplně novou energii a smysl. Otevřela nám úplně nový svět, o kterém jsme kdysi neměli ani tušení.  Díky tomu a díky podpoře našich bratří se stále držíme na špičce pyramidy světové moci. Oni nás podrželi i v době, kdy světu hrozila ekonomická krize, která by mohla vážně poškodit i naše zájmy. Díky našim oboustranně výhodným dohodám dnes nikdo nemá šanci proti nám cokoliv podniknout, i kdyby naši infiltraci do systému odhalil.

Máte mezi sebou nějaké odpadlíky?

Bohužel, tomu se žádné společenství asi nevyhne. Snažíme se je ovšem ihned eliminovat, zvláště pokud disponují nějakými tajnými informacemi, které by mohli vynést na světlo a tak nám způsobit nepříjemnosti. Někteří nesouhlasí s naším projektem globalizace světa a světovou vládou, odmítají spolupráci s našimi příteli, mají výhrady k uzavřeným dohodám. Domnívají se, že věci zašly tak daleko, že neexistuje cesta zpět. Tedy bohudíky a k jejich smůle. Je mi jich upřímně líto, ale naštěstí jde v případě těchto pomatených jedinců jen o výjimečné případy., které jsou buď ihned eliminovány nebo monitorovány.

Takže vy jste taková největší sekta světa, nemám pravdu?

Ne, otázka náboženství není pro to hlavní jako třeba pro Zednáře. Oni možná nějakou sektou jsou, když to tak chcete nazývat. Nevím. Upřímně řečeno, nevím, co si mám pod slovem sekta představit. To bychom mohli jako o sektě hovořit i v případě katolické církve, protože manipuluje lidmi více, než my. Ale opravdu, na náboženské otázky nejsem odborník,, to dělají kolegové z našeho vzdělávacího institutu i think-tanku pro spiritualitu a náboženský dialog. Já se neúčastním ani našich náboženských rituálů, která ale nejsou u nás povinné. Já jsem v podstatě ateista. Pro nás je náboženství především ideologie pro budování jednoty světa. Vyznáváme svobodu vyznání.

Ale říkáte, že plníte Boží vůli, tak o jakém Bohu vůbec mluvíte?

Jak říkám, to mají na starosti kolegové z institutu. Boží vůle je v kodexu naší ideologie pocházející od našich proroků, kterými se zjevili Boží andělé.

Jakých proroků, jací andělé?

Naši vesmírní bratři a jejich přátelé. Ať už šlo o osobní kontakty, telepatické nebo jiné komunikační kanály. Proroky nazýváme ty, kteří s nimi poprvé vstoupili do kontaktu – tedy naši otcové a dědové.

A jak víte, že nešlo o zjevení ďábla nebo o nepřátele?

Jednoduše, víte, určité věci poznáte jen srdcem, respektive intuicí. Vnímali jsme jejich lásku i mentální spřízněnost. O tom, že jsou andělé poslaní Bohem jsou vůbec nepochybovali. Ba co víc, zjistili jsme že máme velmi mnoho společného, že naše zájmy se navzájem protínají. Víte, náhodná setkání neexistují, stejné přitahuje stejné. Naopak ze schůzky, které se konala předtím, kdy se nám zjevily mimozemské bytosti a nabídly naší vládě, že se představí lidstvu a budou nám pomáhat, jsme měli velmi nepříjemný pocit nátlaku a manipulace z jejich strany. Některým z nás se udělalo i zle. Naše vláda váhala, Pentagon a Bílý dům vážně uvažovaly o přijetí této nabídky. Věděli jsme, že jde o zcela mimořádnou událost, kdy nám bylo jasné, že nejsme ve vesmíru sami. Probírali jsme všechny možné důsledky toho, co by znamenalo odtajnění těchto věcí veřejnosti a také to, že by toho mohlo mít katastrofální a nedozírné důsledky pro celou naší civilizaci – náš svět.

A proč vaše vláda nepřistoupila na tu první nabídku pomoci?

Znamenalo by to popření všeho, čeho jsme až doposud vybudovali, zhroucení všech systémů a ohrožení bezpečnosti lidstva. Navíc k jejich požadavkům patřilo, že nám pomohou a odhalí se lidstvu výměnou za to, že zrušíme svůj jaderný program a všechny jaderné zbraně budou zlikvidovány. Stejná nabídka byla údajně učiněna i Sovětskému svazu.

Však to by byl dobrý nápad, ne?

Bylo by to šílenství – složit zbraně před někým, koho vůbec neznáte, vzdát se všeho, co jste vybudovali… Tato nabídka byla pro nás absolutně nepřijatelná, protože bychom takto přistoupili na to, že nejen my, ale celá naše planeta by byla ohrožena. Proto jsme akceptovali druhou nabídku od těch, kteří nám slíbili nové technologie a extrémně účinné zbraňové systémy, pokud zůstanou v utajení, stejně jako oni. Kdybychom přistoupili na první nabídku, nikdo neví, jak by to dopadlo. Mimozemšťané by se představili světu a co by se stalo potom? Mohlo by se vše zhroutit a oni by povraždili jednoho pod druhém, celé lidstvo nebo všechny unesly.

A od těch, kterým věříte, myslíte že to nehrozí?

Ne, drtivá většina z nás věříme, že mají dobré úmysly, stejně jako my. Ostatně proto jsme si rozuměli hned od začátku a podařilo se nám naši vládu přesvědčit. Zcela jistě to bylo dobré rozhodnutí a budoucnost ukáže. Zachránili jsme naši planetu a udělali jsme pro lidstvo to nejlepší, co jsme mohli. Až přijde čas, představíme naše přátele lidstvu. Ale ne hned, jako by to bylo v případě, kdybychom přijali první nabídku. Uděláme to až tehdy, kdy na to lidstvo bude připraveno a nebude hrozit, že by nastala nějaká panika, choas či zhroucení systému. Musí to být pozvolný a postupných přechod.

Opravdu tomu věříte?

Nevíme, samozřejmě, kdyby došlo k nějaké katastrofě a situace si to vyžádala, může k tomu dojít dříve. Ale nestojíme o to. Nestojíme o žádné katastrofy a pohromy. V budoucnu se ovšem může stát cokoliv a je třeba na to být připraven. Situace na Zemi je dnes vážná, ohrožení ekosystému velké. Pak je tu obrovská přelidněnost, vyčerpané zdroje, změny klimatu, masové vymírání živočichů… My ale víme, že situace je mnohem vážnější, než si myslí politikové, vědci a lidé. Proto financujeme i výstavbu podzemních úkrytů a bunkrů. Celých podzemních měst. Je ale jasné, že i pro nás je to finančně náročné a na to, aby se do těchto úkrytů vešli všichni, nestačí ani všechny peníze a kapacity světa. Bude to jen pro osvícené, budoucí správce lidstva a pro potřebné lidské zdroje. Je to ale pouze záložní plán. To,, co si přejeme, je postupný přechod do Nového věku lidstva, postupná globalizace a vytvoření globálního světa.

A odkud víte, že to riziko katastrofy je větší, než si myslí politici nebo vědci?

Naši vesmírní přátelé monitorují planetu, oni s tím mají velké zkušenosti. Jejich vlastní planety jsou zničené, sami žijí v podzemí, ztrácejí schopnost se reprodukovat a proto jsme jim nabídli naše geny a zdroje výměnou za jejich technologie. My jim pomáháme, aby se zachránili a přežili a oni pomáhají nám, abychom přežili a zachránili lidstvo.

Co zničilo jejich planetu?

Nevím, prý nějaké přírodní katastrofy a války, které vedli jejich předkové. To bylo už ale před tisícovkami let, velmi dávno a od té doby musí žít v podzemí. Proto evoluce změnila i jejich vzhled, proto mají velké černé oči, když dlouho žili v temnotách, velmi tenkou, bledou, až průsvitnou kůži, nefunkční, zakrnělý trávicí systém. Naučili se s tím však žít, evoluce je zbavila emocí a citů a naopak zvětšila jejich mentální kapacity, takže jsou mimořádně inteligentní a nepotřebují (ani nemůžou) jíst a pít, protože se živí energií z prostoru. Lidské emoce jsou pro ně zvláště výživné, umí je vysávat i skladovat, recyklovat lidské duše. Naše geny jim mohou pomoci se znovu reprodukovat, proto jsem jim nějaké lidi poskytli na testovací účely. Do budoucna to ale rozhodně stačit nebude. Počítá se ale s tím, že velká část lidí určených k redukci pozemské populace bude využita právě pro tyto účely.

Takže upíři a paraziti lidské rasy?

Jak říkám, vše je relativní, záleží na tom jak se to vezme. Oni pomohou nám a my jim, takže v konečném důsledku to bude dobré a výhodné pro všechny. Nemůžete od nich očekávat, že jim půjde o dobro lidstva, oni myslí především na sebe – stejně jako my. Bude velmi důležité, pokud se nám lidstvo podaří připravit na dobu, kdy je budeme moci oficiálně představit. Velkým problémem ale může být jejich odpudivý vzhled, takže musíme apelovat na to, aby se lidi naučili vnímat jejich lásku a byli si vědomi toho, že vzhled není rozhodující.

Takže tomu říkáte solidarita a boží láska?

Jistě, Bůh pomáhá připraveným a těm, kdo si pomohou sami. Snad nevěříte, že dává někomu něco zadarmo, pokud toho není hoden a nezaslouží si to svým úsilím. My děláme naopak všechno pro dobro a fungování systému. Je to náhoda, osud. Je to zkouška, ve které, když obstojíme, budeme se moci vrátit zpět do ráje, na novou Zemi. Z temnot, do kterých svět zavedli falešní vůdcové a manipulátoři.

A když se to nepodaří?

Podaří, protože je to Boží vůle a tak to bylo prorokováno. Ať tak, či onak. Nakonec proroctví hovoří o tom, že na konci věku, před příchodem Krista bude Země zmítaná nepokoji, katastrofami a válkami, proto se na to připravujeme a počítáme s tím. Temnoty se jen tak nebudou chtít vzdát své vlády.

Takže věříte, že ti první mimozemšťané jsou nepřátelé?

O tom prakticky nikdo z nás nepochybuje. Nevíme, kdo jsou, ale je nám jasné, že nemají dobré úmysly a že jejich strany hrozí reálné nebezpečí. Proto děláme všechno proto, abychom planetu zachránili, zachránili lidstvo. Oni ale dobře vědí, že nemohou zasahovat do svobodného vývoje naší civilizace, takže budou moci vstoupit do boje až tehdy, kdy jim to Bůh dovolí. Potom dostanou prostor, aby část lidstva unesli a zotročili pro své potřeby. Jedné, co můžeme dělat je šířit osvětu či financovat náboženská a duchovní hnutí, která upozorňují na nebezpečí ze strany těchto bytostí. Zatím to není téma dne a nepřišel čas o tom hovořit tak otevřeně, jako se o tom bavíme nyní, ale máme to v plánu.

Tak děkuji za rozhovor a za váš čas.

Není zač, přeji vám mnoho úspěchů v oblbování a okrádání klientů. Když dáte na moje rady, určitě se vypracujete a oni vám budou věřit a vážit si vás. Myslím, že vy opravdu nejste typ na kapesní, ani organizované krádeže ve velkém. Ale nic si z toho nedělejte, každý na to není. Vždy ale pro sebe můžete udělat něco víc. Pamatujte si moje slova, že každé pravidlo lze ohnout, každý zákon lze obejít, každého je možné obalamutit, ze všeho lze něco vytřískat, ze všeho je množné se vykroutit, všude lze něco ukrást, vše je možné vytunelovat. Pamatujte na moje slova, že s poctivostí se daleko nedostanete. Nezbude vám nic jiného, že si potupně hledat někoho, kdo vám dá práci a studovat letáky s akčním zbožím jako nějaký chudák.

No počkejte, ale má-li někdo dobrou kvalifikaci a díky tomu získá dobré místo a dobrý plat, tak je podle vás taky chudák?

Přijde na to. Jestli je jeho práce hobby a baví ho jí dělat, není na to nic špatného, ať dělá cokoliv. Proti poctivé práci nic nemám. Vždy to ale člověk musí chtít a musí to být pro ně atraktivnější, než krást, okrádat nebo brát peníze za nic. Není to ale ideální, vždy je lepší spojit hobby a s okrádáním tak, jak jsme to vždy dělali my a vím, o čem mluvím. Samozřejmě, že i s poctivostí se někam dostanete. Známe řadu relativně poctivých a úspěšných lidí. Úspěšných však jen do jisté míry, protože pokud to chtěli dotáhnout ještě dále, museli svoji poctivost obětovat. Vystrčit lokty, začít lhát a někdy jít i přes mrtvoly. Kdybychom se podle toho neřídili, nikdy by nás Bůh neosvítil a nikdy bychom, nezískali nad tímto světem moc. Kdyby bylo možné získat moc nad světem a kdyby bylo ho možné posunout někam výše poctivostí, určitě bychom to udělali. To je ale utopie, Nakonec dobře to znají i komunisté, i když pro nás jsou to naivní lidé, kteří sní o sociálním státě, kterému budou opět vládnout a který budou vysávat. Sociální stát je nesmysl. Každý se musí starat sám o sebe.

Takže vy ilumináti jste spíše pravičáci?

Ne, my se nehlásíme k žádnému politickému směru. My vyznáváme především heslo, že účet světí prostředky. A účelem je globální jednota a globální vláda. Jakýmikoliv prostředky. Použijeme vše, co je vhodné a účinné. Náboženství, ideologii, ekonomické nástroje, politiku, vzdělávání – vše. Jestliže Zednáři jsou jistý druh životní filosofie a spirituality, drží se poněkud zpátky a více spoléhají na Boha, my jsme spíše spirituálními pragmatiky, přímými vykonavateli Boží vůle.

I když jste někteří z vás ateisté?

Ano, to není rozhodující, jsou to naše stanovy a náš program. Rozhodující je oddanost myšlence.  I když třeba v Boha nevěří, tak jako já. Já v podstatě nevím, jestli věřím, nebo nevěřím. Tato věc mě nezajímá. Já věřím v náš program. Každému z nás byl tento program implantován do našeho genetického kódu, v důsledku čehož jsme se stali extrémně silnými a odolnými lidmi. Neznamená to, že všechno víme, ale že všechny pochybnosti, kterými jsme dříve trpěli a které nás oslabovaly byly takto odstraněny a my jsme nyní mentálně čistí. Připraveni přijmout Boží vůli.

Uf, nebo máte úplně vymyté mozky, ne?

Jak to myslíte? Naopak, jsem to my, kdo vymýváme lidem mozek. (smích) Vy vtipálku. Víte, jak zdegenerovaná je lidská rasa? Mnoho lidí přemýšlí stále stejně, tak jako vy. Ale my změníme vědomí lidstva a transformujeme ho. Celý svět čeká velký posun vědomí směrem výše. Svět je naše velké hřiště, byli jsme vybráni jako dědici této planety. I vy, i když si to ještě neuvědomujete a žijete v temnotách. Všichni jsme děti jednoho Boha, který je láska. Proto podporujeme dialog a konflikty pouze v případě, že mají nějaký účel.

Tak to už se opravdu těším. 

Ano, my také.

A propo, můžete mi ještě vysvětlit, co je pro vás ta láska?

Už jsem vám to říkal. Oddanost, humanismus, rovnost, solidarita a tolerance.

A cit?

To je poblouznění mozku, halucinace, právě proto jsme si nechali recyklovat duše. Emoce nás již neoslabují a ani nezatemňují naši mysl tak, jako kdysi, kdy jsme ještě museli bojovat o zdroje a neměli jsme jen pod kontrolou.. Energie emocí naši přátelé skladují do velkokapacitních baterií, které pro ně slouží jako zdroj jejich obživy. Oni nepotřebují nic jíst, stačí jim jen upravená a recyklovaná energie, takže dnes již dávno trávicí systém nepoužívají. Opakuji ještě jednou – je to božský program a my jsme jen služebníci, poslové a šiřitelé lásky. Všechno je vlastně jen energie, její přeměna a transformace. Základem úspěchu a prosperity je schopnost s ní účelně zacházet a využívat tak, aby vám sloužila. Ne aby se s ní mrhalo – nebo aby vás ovládala. Kdybyste tento princip následovali, nebyl by svět zamořená jedy a odpadem a lidstvo by bylo svobodné. Bohužel, svět se dnes nachází v nejhlubší temnotách. Ale naštěstí se to začíná už měnit a my na tom pracujeme.

Ano, připadá mi, že už mám také nějak vymytý mozek, nebo vám nějak nerozumím. Musím si to nějak srovnat v hlavě. Tak na shledanou a hodně úspěchů ve vaši bohulibé činnosti.

Samozřejmě, všechno chce svůj čas. Neztraťte tu volnou vstupenku na setkání naší skupiny Bilderberg, kde se dovíte více, můžete diskutovat a klást otázky. Součástí vstupenky je také identifikační karta L.U.C.I.D. s vašim kódem. Kód obsahuje předčíslí 666. Na kartě jsou uložené otisky mých prstů, vzorky DNA a další biometrické údaje, včetně vašich osobních a biometrických údajů, které jsme vám sejmuli před naším rozhovorem. Máme v vás v databázi a monitorujeme od nynějška veškerý váš pohyb z důvodu vaší bezpečnosti a přístupu na jednání. Za svým pravým uchem máte v oblasti mozku implantovaný čip, který je napojen na naše satelitní a 13 G sítě, jejichž signál zatím vědci nejsou schopni zjistit nebo měřit.

Cože?! Děláte si legraci?!!

Nemusíte se ničeho obávat, nyní se vám nemůže nic stát. Implantace byla provedena v řádu několika sekund, zatímco jsme byl na okamžik paralyzován, proto o ničem nevíte. Nebylo to sice nutné, stačila by vám ta karta, ale hledáme dostatek lidí pro náš testovací přípravný projekt.

A proč jste se měl napřed nezeptali?

Protože byste pravděpodobně odmítl náš rozhovor, který jsme naplánovali.

Ale já jsem přece pozval vás! Ne vy mě!

Vytvořili jsme pouze malý, jemný psychotronický impuls naším teleaktivátorem, aby nabídka přišla z vaší strany.

Ale vy jste měkl podvedli, zmanipulovali!

Ne, pouze jsme zvýšili vibrace vašeho vědomí, takže nyní se můžete svobodně rozhodovat a nejste již natolik pod vlivem falešného matrixu, Vidíte, ani to nevíte a již se začínáte otevírat světlu.

Nechci žádnou volnou vstupenku, strčte si jí někam!

Prosím, jak chcete, je to vaše věc, my nikdy nikoho nenutíme. Je to vaše svobodná vůle. Pokud nemáte zájem, nemusíte se našeho programu účastnit, ale budete toho litovat. Nevíte, kolik byste tím získal. Pouze samé výhody. Každý, kdo v budoucnosti tento program odmítne, nebude moci být platným členem společnosti.

Jaké společnosti, za koho se pokládáte?

Zatím naše společenství čítá jen několik tisíc členů, jednou bude ale mít miliony. Jak jsem vám říkal, i vy jste dědicem této planety. Jestli tuto šanci zahodíte, nebudeme vám moci zajistit vaše bezpečí a vaše místo tady, až přijde čas krize, chaos, rabování, nepokoje, až dojde ke kolapsu a půjde o život. Život na Zemi nebude vždy tak dobrý, klidný a stabilní, jako je dnes. Když znáte proroctví, víte o čem mluvím. Jedině my vám můžeme poskytnout ochranu a vše co pro život budete potřebovat. Zvažte to prosím velmi důkladně. Zatím se nic neděje, ale my přinášíme osvětu každému, kdo o to stojí a nabízíme možnost záchrany a účasti na budování nového světa, pokud se stane, že tato civilizace zanikne nebo technický vývoj dospěje do té fáze vývoje, že převezmeme kontrolu.

Vy jste ta šelma, o které mluví Bible, že  bude nutit každého, aby se jí poklonil.

Jak tomu chcete rozumět. My nenutíme, nikdo se nám klanět nemusí. Lidé nás budou prosit, abychom zavedli pořádek, dali jím jídlo, přístřeší, abychom jim vrátili zdraví… My pouze nabízíme záchranu a možnost další existence. Každý tuto nabídku může odmítnout a zvolit si svůj osud a smrt. My zachraňujeme, šíříme světlo a osvětu. Proto jsem vám říkal, že v Bibli je pravda překroucená, aby člověka udržovala v temnotách. Samozřejmě mohli bychom naše teleaktivátory použít tak, aby každý vyhledal naši pomoc, ale to vůbec nebude třeba. Ani nebudeme tolik lidí potřebovat. Proto opravdu nikoho nenutíme, pouze nabízíme pomoc.

Ano, to je opravdu humánní…

Přesně tak, takové poskytování pomoci je v souladu s naším kodexem humanismu, stejně jako rychlá a bezbolestná eliminace případných odpůrců, kteří by chtěli ohrozit náš záchranný plán a projekt udržitelnosti a prosperity. Pokud někdo chce zemřít hladem, nemocemi, přírodními pohromami, nebo být někým přepaden, případně zavražděn, klidně může. Nebudeme mu v tom bránit, ale mít možnost prodávat, nakupovat, dědit, vydělávat, pobírat dávky, podnikat, být zaměstnán, mít právo na zdravotní péči, apod., rozhodně mít nebude, když nebude registrován v bezpečnostním identifikačním systému. S těmi, kteří jej budou chtít narušit, nabourat se do něj, kteří ho nebudou respektovat nebo budou provádět nějaké diverzní akce, si snadno poradíme. Právě kvůli nim jsou připraveny detenční vzdělávací tábory, ve kterých buď pochopí svojí situaci nebo budou vydáni soudům a jejich život bude humánně ukončen, podobně, jako se to děje dnes. Tedy nic mimořádného, ani nového. Pouze v případě, že bylo málo jedinců, které potřebujeme, použijeme psychoaktivátory.

Kolik věříte, že jich bude?

Jsme přesvědčeni o tom, že pokud by došlo ke kolapsu civilizace, bude zájem obrovský, protože lidé budou vděčni za každou nabídku, která jim zajistí bezpečí a nastolí nový pořádek. Samozřejmě budou i mnozí, kteří časem odpadnou, nebudeme nikoho nutit ke spolupráci, nejsme žádní manipulátoři. Spolupráce jen nutná, jistě chápete, že žádná společnost se nepostaví sama od sebe a my budeme jediný, kdo ji budou schopni zorganizovat. Neexistuje nikdo, kdo na tuto situaci bude připraven a ani se nikdo jiný na to – snad kromě několika málo jedinců – nepřipravuje.

A jestli k žádnému kolapsu předtím, že zavedeme nový světový řád nedojde?

Pak ho prosadíme ho postupně a nenásilně. Postupně nahradíme rozhodovací a politické procesy technologiemi a umělou inteligencí, demokracii nahradíme novou, univerzální globální ideologii a hodnotami. V tomto případě si to však zcela jistě vyžádá mnohem více času. Pokud nastanou nepřekonatelné překážky, použijeme zbraně a vyvoláme závažné válečné konflikty, uměle vyvolané společenské i přírodní pohromy, tak jako jsme to činili dosud, avšak v daleko větším měřítku. Naši přátelé nám poskytli systémy schopné nejen dočasně ovlivňovat myšlení lidí, ale i počasí, což může být velmi užitečné. Používáme je ale jen v případě nouze, nebo%t mohou mít spoustu vedlejších účinků, které mohou mít dopad na celé lidstvo – tedy i na nás. Není to žádná legrace. Stačí chyba, špatné načasování, zvolení špatné intenzity a může to spustit řetězec událostí, které by se mohly dostat mimo naší kontrolu.

Tomu rozumím a kolik věříte, že vaše plány budou mít kladných ohlasů, když budete nový řád zavádět postupně?

Záleží na to, jak dalece úspěšná bude naše osvěta, prosazování našich vizí a našich hodnot. Snažíme se mít své spolupracovníky nebo zástupce kde jen to je možné, v každém médiu, televizi, v každém vydavatelství… Samozřejmě nemáme neomezené možnosti, tak daleko rozhodně nejsme, že by všechny média patřila nám nebo jsme je měli alespoň pod kontrolou. Nicméně naši práci, naše reportáže, naše komentářem, příspěvky a články snadno poznáte.

Jak je poznám?

Tak že jsou v souladu s naší ideologií a našimi vizemi. Často používáme tvrzení typu „odborníci varují“ – profesionálové doporučují“ – „vědci říkají“ – „lékaři radí“ apod. Primitivnějším lidem se snažíme podávat naše vize bulvárním způsobem, emočně silně zabarveným, intelektuálům a vzdělaným lidem zase rozumnou argumentací o tom, jak je důležitá integrace a solidarita, vytváření společné federativní Evropy, jak je nebezpečný nacionalismus, populismus, apod. Někdy ale není vždy dobré prosazovat ihned naši vizi, jde nám hlavně o provokaci, o rozpoutání diskuze a až následné zpracování názorů lidí pro naše vize, tak aby měli pocit, že to vlastně chtějí oni – ne my že jim něco vnucujeme. Jak jsem řekl, poměrně snadno se nám pracuje s komunisty, městskými liberály, intelektuály, kteří mají své ideály a mladými lidmi. Ti všichni jsou tvární a snadno se chytí. Buď proto, že mají podobné vize jako my, nebo se nechají rychle přesvědčit. Oni pak už naše myšlenky šíří dále sami… Zatím jsou to všechno ale spíše jen vize, osvěta, šíření myšlenek….

Skutečně?

No, jak se to vezme. Napřed je třeba si otestovat prostor, zvažovat všechny možnosti, kde zaútočit, jak, jaké postupy použít. jaké zbraně… Není to jednoduché. Máme samozřejmě už hotový a téměř připravený bezpečností systém pro případ krize či kolapsu, ale dnes ho rozhodně ještě použít nemůžeme. Společnost na to vůbec není připravena. To by nešlo udělat jinak, než nějakou třetí světovou válkou nebo obrovskou přírodní pohromou globálního rozsahu, a to je něco, co si rozhodně nikdo z nás nepřeje. Jsou proto jen dvě verze budoucnosti – postupný vývoj nebo nějaká globální pohroma, kterou však nezaviníme my. Taková událost by měla, jak jsem řekl, neblahý dopad na nás všechny. Pokud by ale k nějakému kolapsu došlo, jsme okamžitě připraveni převzít globální moc.

Nezlobte se, ale už musím jít, za hodinu musím být ve Vatikánu.